Montaż szklarni

Lun Fix teraz zamontuje Twoją szklarnię! 

 

Montaż naszych szklarni jest prosty, choć wymaga pewnych umiejętności manualnych i zajmuje kilka godzin osobom bez doświadczenia. Może też być kłopotliwy jeśli musisz działać w pojedynkę. Jeśli nie chcesz montować szklarni Lun Fix samodzielnie teraz możesz zlecić to naszym specjalistom (usługa oferowana do 50km od Warszawy).

 

Co wchodzi w zakres usługi?

Montaż zestawu szklarni Lun Fix (wszystko co jest w podstawowym zestawie: fronty, drzwi, okna, docięcie i montaż poliwęglanu, zestaw do podwieszania roślin) i jego osadzenie w gruncie kotwami z zestawu lub też na już przygotowanym fundamencie. Za dodatkową opłatą montujemy okna dachowe czy samootwieracze termiczne. Ceny zaczynają się od 650zł netto, szczegółowy cennik w tabeli poniżej.

 

Co nie wchodzi w zakres usługi?

W zakres podstawowej usługi nie wchodzi:

  • oczyszczanie terenu jak karczowanie krzaków czy wykopywanie kamieni
  • wyrównanie podłoża 
  • przygotowanie czy wymiana gleby pod szklarnią

Jeśli potrzebujesz powyższych, dodatkowych, usług napisz załączając zdjęcia lub zadzwoń (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 +48 22 230 2249). Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

Gdzie montujemy szklarnie?

Do 50 km od siedziby firmy w Lesznowoli koło Piaseczna, na południe od Warszawy. Usługa montaży pokrywa swoim zakresem takiej podwarszawskie miejscowości jak: Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Mszczonów, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Łomianki, Radzymin, Ząbki, Wołomin, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Otwock, Kołbiel, Góra Kalwaria, Warka, Białobrzegi.

Dojazd ponad 50km jest możliwy po dodatkowej konsultacji.

 

Częściowy montaż - docięcie poliwęglanu na fronty

Jeśli zamawiasz szklarnię w odległe od nas miejsce, i nie możesz skorzystać z pełnej usługi montażu, mamy dla Ciebie rozwiązanie: usługę docięcia poliwęglanu na oba frony szklarni. Dla Ciebie wycinamy najtrudniejszą i najbardziej czasochłonną część - łuki, drzwi i okna. Montujemy też klamki i pozostałe drobne elementy (z wyłączeniem taśm oraz listew). Fronty uzbrojone w poliwęglan są dostarczane wraz z pozostałymi elementami, po Twojej stronie pozostaje tylko skręcenie konstrukcji i montaż poliwęglanu na dach.

 

Dodatkowe warunki

Nie montujemy szklarni podczas niesprzyjających warunków pogodowych takich jak: silny wiatr, intensywne opady czy temperatura poniżej 8 st. C. Montaż  szklarni nie jest też możliwy, gdy grunt jest jeszcze zamaraznięty. Wykonawca może odmówić wykonania usługi i potrącić koszty dojazdu, jeśli teren do montażu nie spełnia warunków.

 

Cennik montażu szklarni 2024

Rodzaj szklarni Podstawowa długość 4m Dopłata za każde 2m powyżej 4m Okno dachowe
Przekrój tunelu
(bez montażu listew i taśmy)
650 zł 150 zł 90 zł
Przekrój tunelu
(z montażem listew i taśmy)
750 zł 180 zł 90 zł
Przekrój domek, dach dwuspadowy
(bez montażu listew i taśmy)
800 zł 150 zł 90 zł
Przekrój domek, dach dwuspadowy
(z montażem listew i taśmy)
900 zł 180 zł 90 zł
Każdy kilometr powyżej 50km od siedziby 2.50 zł    

*ceny netto

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl