Wkręt konfirmat

konfirmaty
Kod Wkręt łeb 6-kąt do drewna DIN571 J.m.
W00131 Wkręt konfirmat Zn biały 7×50 (100 szt) opak.
W00132 Wkręt konfirmat Zn biały 7×50 (3500 szt) opak.

Sprzedam wkręty meblowe konfirmaty

Wkręt meblowy konfirmat – specjalistyczne mocowanie, które znajduje coraz większe zastosowanie. „Lunfix” oferuje do sprzedaży wkręty do drewna typu konfirmat ze sklepów w Piasecznie (południe Warszawy) z dostawą w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy działy zakupów i zaopatrzenia firm meblowych – nasze ceny hurtowe pomagają racjonalnie załatwić potrzeby produkcyjne. Śledź nasze nowości – regularnie udzielamy rabatów na łączniki w Warszawie.

Główne cechy wkręta do drewna typu konfirmat

Wkręt do drewna typu konfirmat – popularny i bezpieczny typ elementów złącznych, znany również jako eurowkręt, śruba meblowa, wkręt meblowy konfirmat. Ten typ łącznika należy do kategorii wkrętów ze względu na swój gwint – bardziej rzadki niż śruby.

Sprzedam wkręt do drewna typu konfirmat w Warszawie wg DIN u LUNFIX – firmy, która działa w zakresie dostaw i produkcji metali już od 15 lat.

Dlaczego wkręt do drewna typu konfirmat? Oczywiście, najczęściej stosuje się do mocowania elementów meblowych z płyt wiórowych i innych materiałów. Szczególnie lubi takie śruby IKEA – w jej mebli wkręt do drewna typu konfirmat spotyka się regularnie.

Najbardziej popularne wymiary wkręta do drewna typu konfirmat – 5×50 mm i 7 x 50 mm. Tak, są u nas w sklepie. Zadzwoń! Chcesz poznać cenę? Proszę – szczegółowe ceny, w tym w sprawie hurtowej dostawy wkręta podane są w naszym cenniku.

Przy wyborze łącznika należy zwrócić uwagę na rowek:  wkręt do drewna typu konfirmat jest dwóch rodzajów: imbus (sześciokątny) i Pozydriv (ulepszony krzyżowy).

Warto zauważyć, że wielu ludzi woli wkręt do drewna typu konfirmat imbusowy niż tradycyjny krzyżowy rowek za skuteczne mocowanie, które u imbusa pozwala stosować dziesięć razy więcej wysiłku w celu zatwierdzenia, niż u krzyża.

Przy montażu wkręta do drewna trzeba pamiętać, że łeb produktu powinien być zatopiony w materiał, nie wystawać nad jego powierzchnią.

Konfirmat hurtem

Wkręt do drewna hurtem w Warszawie z dostawą w Polsce: Lunfix organizuje wysyłkę hurtem łączników do Łodzi, Krakowa, Białegostoku i innych miast w kraju