Siatka pleciona ogrodzeniowa powlekana PVC: wymiary i ceny

banner-pleciona-1
Kod Siatka ogrodzeniowa pleciona z drutu ocynkowanego powlekana PCV (zielony)
O00028 Siatka ogrodzeniowa pleciona 50*50mm fi 2,5mm zielon h=125cm (25mb)
O00029 Siatka ogrodzeniowa pleciona 50*50mm fi 2,5mm zielon h=150cm (25mb)
O00030 Siatka ogrodzeniowa pleciona 50*50mm fi 2,5mm zielon h=175cm (25mb)
O00031 Siatka ogrodzeniowa pleciona 50*50mm fi 2,5mm zielon h=200cm (25mb)

Siatka ogrodzeniowa pleciona powlekana PCV (zielony, czarny, grafit), wyprodukowana w Polsce: wymiary i ceny

Kod Siatka ogrodzeniowa pleciona powlekana PCV (zielony, grafit)
O00080 Siatka ogrodzeniowa pleciona 62*62 fi 2,0/3,2mm h=100cm zielon 10mb
O00026 Siatka ogrodzeniowa pleciona 62*62 fi 2,5/3,8mm h=125cm grafit 10mb
O00027 Siatka ogrodzeniowa pleciona 62*62 fi 2,5/3,8mm h=150cm grafit 10mb
Zastosowanie do płotów i ogrodzeń
Wysokość do 2 m
Szczegóły sprzedaży Siatka ogrodzeniowa pleciona powlekana PVC: wysyłka z magazynu w Warszawie (Piaseczno) w rolkach, atrakcyjne ceny hurtowe, interesujące warunki dla sprzedaży detalicznej
Opakowanie rolki
Powłoka zielony, czarny, grafit PVC
Szczególności pierwszy dostawca

Siatka ogrodzeniowa powlekana PVC: stworzona, aby być ogrodzeniem

siatka ogrodzeniowa antracyt

Jeżeli Państwo stracili nadzieję dobrać odpowiednią siatkę do ogrodzenia? Nie potrzebnie. Siatka ogrodzeniowa pleciona z powłoką PVC w rolkach jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych ogrodzeń. Siatka pleciona jest popularnym materiałem do wyposażenia i ogrodzenia terenów podmiejskich, ośrodków rekreacyjnych, stadionów. Stosuje się ją również do budowy ogrodzeń, płotów i wytwarzania klatek dla zwierząt. Taka siatka jest dość miękka, więc podczas budowania ogrodzeń stosuje się metalowy profil narożny, który działa jak rama, do której przymocowana jest siatka. Z otrzymanych elementów, składa się płot – ogrodzenie sekcyjne, jak go nazywają specjaliści.

Siatka ogrodzeniowa pleciona PVC: video

Wymiary siatki plecionej powlekanej PVC

  • Zawsze dostępne są rolki o wysokości 1.25; 1.5; 1.75; 2.0 m
  • Średnica drutu 2,5 mm
  • wszystkie siatki wyprodukowane są we Włoszech

Materiał wykonania

Materiałem do wykonania siatki jest drut ze stali niskowęglowej. W celu zabezpieczenia przed szkodliwym wpływem środowiska drut jest pokryty cynkiem. Powłoka polimerowa zapewnia dodatkową ochronę stali przed uszkodzeniem.

Jakościowe właściwości wytrzymałości i sztywności siatki zależą od wymiarów oczek i grubości drutu. Powłoka ochronna znacznie wydłuża żywotność tego materiału. Siatka bez żadnej warstwy ochronnej szybko staje zardzewiała i niszczy się.

Powłoka antykorozyjna cynkowa pozwala przetrwać siatce 30-50 lat, jeśli jest prawidłowo zastosowana, jak w przypadku naszego produktu.

Kilka słów o podróbkach

Uwaga!!! Prosimy uważać na podróbki. Nieuczciwi producenci nakładają polimer na czarny drut, co prowadzi do szybkiego zniszczenia polimeru i znacznie zmniejsza jego żywotność. Powłoka musi być wykonana z wysokiej jakości komponentów, aby nie dopuścić do kontaktu z wodą i brudem i chronić ją przed wilgocią.

Siatka ogrodzeniowa pleciona z powłoką PVC: stosuje się ją nawet w samych agresywnych środowiskach, na przykład na wybrzeżu. Jednak w celu zagwarantowania trwałości należy upewnić się, że po nałożeniu ochrony były przestrzegane wszystkie zasady. Prosimy o kontakcie z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania Państwa.

Siatka pleciona powlekana PVC: hurt w Warszawie

Państwo są zainteresowani dostawą siatki plecionej z powłoką PVC hurtowo? Firma Państwa, gospodarstwo lub plac budowy znajdują się nie w Warszawie, ale w Krakowie (Szczecinie, Łodzi, Białymstoku)? Lunfix organizuje hurtową dostawę siatki plecionej powlekanej w stolice i kraju na korzystnych warunkach. Prosimy zobaczyć nasze ceny hurtowe i rabaty na siatkę plecioną powlekaną w cenniku, oraz zwrócić uwagę na warunki dostawy.