Siatka ogrodzeniowa ocynkowana pleciona

Kod Siatki plecione ogrodzeniowe ocynkowane
SPZZK5050 Siatka ogrodzeniowa pleciona z zag koń 50*50 fi 1,8 ocynk h1,5 10mb
SP6060 Siatka ogrodzeniowa pleciona 60*60 fi 1,6mm h=150cm ocynk 10mb
SSO2020 Siatka ślimakowa 20*20 fi 1,6 h=1,0m ocynk 10mb

Siatka pleciona ocynkowana znalazła zastosowanie w szerokim zakresie prac budowlanych. Takich jak instalacja różnych ogrodzeń, wzmocnienie wyrobisk górniczych, tynkowanie, odcięcie betonu oraz inne procedury. Siatka ocynkowana wybierana jest ze względu na szereg zalet:

  • zwiększona odporność na korozję;
  • trwałość;
  • estetyczność.

Siatka ocynkowana: najlepsze dla ogrodzenia

Siatkę plecioną ocynkowaną produkuje się na specjalnych maszynach przy użyciu technologii splotu. Lunfix ma kilka miejsc produkcji – nasza firma produkuje zarówno siatke o standardowych wymiarach, jak i na indywidualne zamowienie o różnych wymiarach oczek i z drutu o różnej grubości.

Dzisiaj kupić w Warszawie siatkę ocynkowaną nie jest trudno. Można to zrobić w supermarketach lub centrach budowlanych, jak również u nas, u producenta. Wszystko czego nauczyliśmy się przez lata pracy z siatką ocynkowaną, jesteśmy gotowi przekazać Państwu. Naszą główną zasadą jest jakość, która zapewnia realne oszczędności. Siatka pleciona ocynkowana od Lunfix jest trwała, niezawodna i łatwa w użyciu.

Oferujemy siatkę plecioną ocynkowaną, która ma wiele zalet:

  • łatwy montaż;
  • wygodna do budowy ogrodzeń;
  • odporna na zmiany temperatur;
  • ma ochronną powłokę przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi.

Kupić siatkę plecioną w rolkach?

Sprzedajemy siatkę w rolkach, długość których wynosi tradycyjnie 10 metrów. Wymiary oczek mogą być następne: 40х40, 50х50, 60х60, 70х70 lub 80х80 mm. Jednocześnie stale poszerzamy asortyment, dlatego prosimy sprawdzać dostępne wymiary u naszych menedżerów.

Warto zauważyć, że do produkcji siatki plecionej wykorzystuje się drut ocynkowany. Jego średnica wynosi od 1,8 do 3,0 mm. Z reguły siatka z powłoką służy 3 razy dłużej niż bez powłoki.

Siatka pleciona ocynkowana: gdzie jest używana?

Jeśli potrzebują Państwo siatki metalowej do wykonania prac termoizolacyjnych lub chcą stosować ją do ustawienia ogrodzeń, to Lunfix ma dla Was najlepsze rozwiązania.

Zakres zastosowania siatki metalowej jest obszerny. Ustawiana jest na działkach gospodarstw domowych, wokół domków, jako tymczasowe i stałe ogrodzenie, oraz wokół placów budów. Świetnie siatka pleciona sprawdzała się podczas układania fundamentu i w pracach tynkarskich. Często używano ją do konstruowania klatek dla zwierząt.

Na stronie internetowej naszej firmy jest prezentowana szeroka gama produktów budowlanych o wysokiej jakości, z bardzo dobrymi wskaźnikami eksploatacyjnymi. Kupić siatkę plecioną ocynkowaną można w firmie „Lunfix” – nasz magazyn i sklep znajdują się w Piasecznie