Siatki plecione ogrodzeniowe w Warszawie

Siatka ogrodzeniowa pleciona – materiał do ogrodzenia, który ze względu na stosunek ceny do jakości jest jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku podczas budowy ogrodzeń. Tymczasowe ogrodzenie lub stałe – siatka ogrodzeniowa pleciona dobrze spełnia te dwie funkcje.

Ogrodzenia i płoty na każdą okazję

Siatka ogrodzeniowa pleciona jest niezbędnym materiałem budowlanym i konstrukcyjnym, który jest aktywnie wykorzystywany do produkcji różnych rodzajów ogrodzeń i płotów. Można ją znaleźć na ogródkach działkowych, na budowach, w pobliżu prywatnych domów, domków letniskowych, przedszkolnych, medycznych i innych instytucji.

Siatka jest podstawą ogrodzenia. Jednak zakres jej zastosowania jest znacznie szerszy. Siatka może być używana do:

  • przesiewania materiałów;
  • wzmacniania wyrobisk górniczych w kopalniach;
  • zbrojenia (w budownictwie);
  • izolacji cieplnej rurociągów / sprzętu przemysłowego;
  • budowy klatek dla zwierząt domowych

Siatka ogrodzeniowa: standardy jakości

Siatka ogrodzeniowa pleciona ma surowe standardy zgodności. „Lunfix” utrzymuje  jakość swoich produktów i oferuje klientom siatki plecione własnej produkcji, wykonane w ścisłej zgodności z wymaganiami technicznymi. Co to znaczy?

  • spirale z jednolitego drutu;
  • brak odwróconych spiral;
  • zwoje bez przerw;
  • końce są przycięte i zagięte;
  • maksymalne odchylenie średniej aryfmetycznej strony oczka nie przekracza 6% -10%.

Wybieramy i ustawiamy siatkę plecioną do ogrodzenia

Montaż siatki plecionej jest dość prosty. Konieczne tylko zwrócić należytą uwagę na design. Eśli chcą Państwo nadać budynkowi atrakcyjny wygląd, to warto na krawędziach siatki dodać niewielkie poziome lub pionowe poprzeczki. Wtedy od razu pojawią się cechy nowoczesnego stylu. Siatka pleciona ocynkowana pozwala zmienić kierunek ogrodzenia, jak również daje możliwość okrążyć drzewa, kamienie i inne przeszkody.

Stabilność konstrukcji nadaje niewielka powierzchnia materiału, a dzięki warstwie ochronnej ogrodzenie jest odporne na niszczące działanie środowiska. Zanim wybierzą Państwo siatkę ogrodzeniową, muszą Państwo zdecydować, do jakich celów ją potrzebują. Od tego zależy wysokość konstrukcji, oraz wymiary oczka, które mogą być od 10 mm do 60 mm. Cena produktu zależy od preferencji i życzeń Państwa.

Eśli chodzi o wytwarzaniu siatki plecionej, dzieje się to zgodnie ze standardową technologią z zastosowaniew specjalnego sprzętu wysokiej jakości. W celu łatwego transportu siatki ocynkowanej ona jest zwinięta w rolki po splocie. Końce spiral są zgięte między sobą, co pozwala uniknąć niepożądanego otwarcia siatki.

Gdy produkt jest gotowy, zawija się w gęsty materiał: papier, zgrzebnicę, polietylen itp. Opakowanie zabezpiecza przed uszkodzeniem drutu i drapaniem różnych powłok końcem rolki.

Lunfix: kupić siatkę ogrodzeniową plecioną w Warszawie

Eśli chcą Państwo nabyć siatkę o drobnych lub średnich oczkach, to zawsze można zwrócić się do Lunfix. Specjaliści pomogą wybrać najlepszą opcję z wymaganą grubością drutu, żądanym kształtem i średnicą. Państwo wybierają również kształt oczka konstrukcji metalowej.

Siatka ogrodzeniowa pleciona w Mińsku czeka na Państwo na stronie internetowej lunfix.pl. Można zapoznać się z całym asortymentem produktów na stronie i zdecydować o wyborze.

Słupki metalowe do siatki ogrodzeniowej w Mińsku

U nas mogą Państwo kupić słupki metalowe różnej wysokości, które są wykonane z rury profilowej. Dostępne są modele z plastikową nasadką, oraz słupki z powłoką PVC, produkty pokryte gruntem lub malowane na wybrany kolor. Aby uzuskać więcej informacji, zawsze można zkontaktować się z naszymi menedżerami.