Siatki ogrodzeniowe powlekane

Metalowa siatka powlekana PCV: charakterystyki jakości

Powłoka polimerowa – to dzięki niej nowy rodzaj ogrodzenia na rynku masowym otrzymał bilet do długiego życia handlowego. Powleczenie metalowego drutu plastikiem pozwala na produkcję siatki ze szczególnie długim okresem przydatności. Metalowa siatka z powłoką polimerową – dzisiaj to sedno prawdziwego ogrodzenia.

Podwyższony popyt na produkt zachęca tych, którzy chcą łatwo zarobić. Sprawa w tym, że powleczenie siatki polimerem – to zadanie na skalę przemysłową. A przecież chce się, żeby można je było realizować, powiedzmy, w warunkach domowych. Stąd na rynku pojawiają się tanie wzory siatki zgrzewanej w PCV lub siatki plecionej w PVC. Wykonane są one w najlepszym przypadku na chałupniczych wytłaczarkach.

ZESTAW DO PLOTU: SIATKA OGRODZENIOWA POWLEKANA, SŁUPKI, DRUT

Siatki zestaw

Siatka ogrodzeniowa powlekana PCV

Powłoka z plastiku o niskiej jakości wytrzymuje rok-dwa, a potem rozpada się. To problem dla nabywcy, który nie jest gotowy na to, że siatka za takie pieniądze posłuży nie 25 lat (minimalny okres służby stalowej siatki z powłoką polimerową), a najwyżej rok-dwa lata.

Długowieczność metalowej siatki z powłoką polimerową określa się:

  • jakością ocynkowanej stali
  • grubością warstwy malowania
  • jakością warstwy malowania
  • przestrzeganiem regulaminu technicznego produkcji

O czym należy wiedzieć kupując metalową siatkę z powłoką PVC

Jakość drutu. Powinien on być ocynkowany. Stosowanie czarnego drutu jest nie dopuszczalne. W tym przypadku rdza może pojawić się przez powłokę.

Zewnętrzny wygląd powłoki polimerowej. Powinna ona być jednorodną i zwartą. Nie dopuszczalne są przerwania powłoki.

Bezpośrednia obecność polimeru. Można prosto sprawdzić to w dotyku – polimer będzie lekko sprężynować, natomiast pomalowana siatka takich właściwości nie posiada. Ale skąd w ogóle wzięła się pomalowana siatka? Okazuje się, że jest to jeden ze sposobów zarabiania na niedoświadczonym konsumencie. Pomalować czarną siatkę plecioną i podać za ocynkowaną w PVC – jest w Polsce też taki „biznes”.

Jakość powłoki polimerowej. Dobra powłoka polimerowa dla siatki powinna być odporna na agresywny wpływ środowiska. Nie powinna ona płowieć, powinna wytrzymywać niskie temperatury. Trwałość na uszkodzenia według testu Tabera, ochrona przed promieniowaniem UV Ruv4 i inne złożone parametry technologiczne w specyfikacji – wszystkie one mówią o jakości polimeru. Ale bynajmniej nie wszyscy producenci podają pełne charakterystyki powłoki. Powłoka może być różnej jakości w zależności od przewidywanych warunków eksploatacji.

Kupując siatka ogrodzeniowa powlekana od Lunfix otrzymujecie gwarantowaną sprawdzoną jakość produktu. Państwa ogrodzenie posłuży długo!

Siatka ogrodzeniowa powlekana PCV zielona: rozmiary

Siatka ogrodzeniowa powlekana PCV antracyt: rozmiary

SIATKA PLECIONA OGRODZENIOWA POWLEKANA PVC: video Lun Fix

SIATKA ZGRZEWANA POWLEKANA PCV: video Lun Fix

Materiały budowlane i narzędzia - sklep internetowy