Siatka ogrodzeniowa leśna

Siatki leśne LUNBERG, z drutu ocynkowanego, wyprodukowana w Europie – MOCNA!Ilość sztuk na palecieCena netto:od 4000 zł
Siatka leśna 200 / 20 / 1514250.64240.62
Siatka leśna 120 / 9 / 1520107.56103.26
Siatka leśna 140 / 12 / 1520141.43135.77

Siatka leśna ogrodzeniowa w Warszawie

Grodzenie upraw leśnych przed szkodą wyrządzaną przez dzikie zwierzęta specjalną siatką leśną ma szerokie zastosowanie w Polsce. To niezbędny środek, ponieważ liczba dzikich zwierząt w lasach jest bardzo wysoka.

Oprócz gospodarstwa leśnego siatka leśna ma szerokie zastosowanie dla ogradzania rolniczych pól, ogrodów oraz szkółek, dróg o znaczeniu lokalnym i linii kolejowych.

Siatka zrobiona jest z drutu ocynkowanego. To wariant podstawowy, który jest prosty w montażu. Jako słupy wykorzystywany jest materiał pomocniczy przygotowany w procesie wyrębu poręby. Najczęściej są to niskie kłody nienadające się do wykorzystania jako drewno użytkowe. Przy tworzeniu ogrodzeń gospodarstw oraz działek jako podpory mogą występować metalowe słupy.

Jedną z niewątpliwych zalet siatki leśnej jest jej nieduży ciężar. Dlatego stosując ją jako ogrodzenie przęsła można ustawiać znacznie szerzej, niż przy budowie ogrodzenia ze zwyczajnej siatki ocynkowanej. Maksymalna szerokość między słupami dla siatki leśnej może wynosić do 4-5 metrów.

Dzięki tym cechom wynika, że im większa działka, tym tańsze ogradzanie w obliczeniu na jeden hektar.

Siatkę leśną montuje się na słupy za pomocą specjalnych łączników (klamry montażowe) lub prostych gwoździ.