Wieszak belki w Warszawie

Wieszak belki: wymiariPakowaneGrubość blachy
50×135 mm10 szt2 mm
60×130 mm10 szt2 mm
70×125 mm10 szt2 mm
80×120 mm10 szt2 mm
100×200 mm10 szt2 mm

Wieszak belki  to element mocujący do konstrukcji z belek drewnianych. To jest wspornik z plaszczyznami, którego dolna część mocowana jest do podstawy, a do plaszczyzn mocowane są belki.

Typ łącznika 

Wieszak belki (WB)

Szczegóły sprzedaży

Wieszak belki, wysyłka z magazynu w Piasecznie (8 km od Warszawy), atrakcyjne hurtowe ceny, ciekawe warunki dla handlu detalicznego

Powłoka

cynk

Dostawa

w całej Polsce

Pakowanie

od 10 szt

Rabat hurtowy

od 4000 zł

Gwarancja jakości

Łączniki do drewna posiadają Europejską Ocenę Techniczną. Spełniają wszelkie standardy, wymagania wytrzymałościowe oraz bezpieczeństwa regulowane przez prawo budowlane państw Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniego łącznika w konstrukcji drewnianej uzależnione jest od wielkości konstrukcji, geometrii połączeń i kierunku obciążenia.

Typy łączników

  • wieszak belki zagięty (o skrzydełkach wewnętrznych) – plaszczyzny obejmują belki, mocowanie jest najbardziej niezawodne
  • wieszak belki standardowy (o skrzydełkach zewnętrznych) – mocowanie odbywa się na zewnątrz, fiksacja jest mniej niezawodna, ale w wielu przypadkach optymalna

Wieszaki do belki drewnianej

W pierwszym przypadku przekrój belki musi dokładnie pasować do wymiarów podpory. W drugim przypadku takie dopasowanie nie jest konieczne, ponadto do jednej podpory można przymocować dwie belki, eżeli jest to przewidziane w konstrukcji. Otwory o różnej średnice pozwalają stosowa wkręty samogwintujące o różnych wymiarach, śruby dwustronne lub gwoździe. Produkowane są wyroby o różnych rozmiarach, które odpowiadają parametram przekroju belki, optymalnym do budowy.

Materiał do produkcji wieszaków belek

Podstawowym materiałem do produkcji masowej tego złącza są blachy ze stali węglowej o grubości 2 mm. Aby podpora nie zardzewiała, jej powierzchnia jest ocynkowana. Łącznik produkowany jest przez wykrawanie. Taka technologia zapewnia produkcję masową przy minimalnych kosztach.

Zalety kupowania materiałów budowlanych w Lunfix

  • wysoka jakość wieszaków belek
  • szeroki zakres rozmiarów
  • przystępne ceny
  • szybka dostawa
  • możliwość odbioru osobistego
  • pomoc w wyborze i stosowaniu
  • różne formy płatności

Nasi konsultanci pomogą kupić wieszak belki, który jest odpowiedni ze względu specyfikacji dla konkretnego projektu, i powiedzą, jak go zainstalować poprawnie i utrzymywać w dobrym stanie.

Zapraszamy składać zamowienie w Lunfix – i otszymają Państwo niezawodne wieszaki belek!