Taśma montażowa

Taśma montażowa: wymiariPakowane: długośćGrubość
15×0.8 mm25 mb0.8 mm
15×0.8 mm10 mb0.8 mm
20×0.8 mm10 mb0.8 mm
20×0.8 mm25 mb0.8 mm
25×1.5 mm10 mb1.5 mm
25×1.5 mm10 mb1.5 mm
40×2.0 mm10 mb2 mm

Taśma montażowa perforowana: hurtownia w Warszawie

Typ łącznika 

montażowy (TM)

Szczegóły sprzedaży

Taśma montażowa perforowana CIESIELSKA wysyłka z magazynu w Piasecznie (8 km od Warszawy), atrakcyjne hurtowe ceny, ciekawe warunki dla handlu detalicznego

Powłoka

cynk

Dostawa

w całej Polsce

Pakowanie

od 10 mb

Rabat hurtowy

od 4000 zł

Gwarancja jakości

Łączniki do drewna posiadają Europejską Ocenę Techniczną. Spełniają wszelkie standardy, wymagania wytrzymałościowe oraz bezpieczeństwa regulowane przez prawo budowlane państw Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniego łącznika w konstrukcji drewnianej uzależnione jest od wielkości konstrukcji, geometrii połączeń i kierunku obciążenia.

Taśma montażowa perforowana w Warszawie od «Lunfix». Ceny, które zasługują na uwagę, i jakość godna szacunku. Firma oferuje taśmę montażową perforowaną hurtowni w Piasecznie. Atrakcyjne ceny dla organizacji, firm zakupowych i sklepów budowlanych – sprawdź nasz cennik.

Zastosowanie taśmy montażowej

Głównym zakresem zastosowania są prace elektryczne. Taśma montażowa perforowana służy do mocowania elementów wentylacji, rurociągów, a także podczas instalacji przewodu grzejnego. Ponadto taśmę motażową stosuje się podczas instalacji urządzeń klimatyzacyjnych.

Wygody zastosowania taśmy montażowej

Oczywiste zalety taśmy montażowej są ocenione przez ekspertów na całym świecie:

  • nie wymaga specjalnego sprzętu do mocowania;
  • prosta i łatwa w użyciu;
  • wybór łączników do mocowania: wkręty, gwoździe, śruby.

Kupić taśmę montażową hurtem

Można zamówić taśmę montażową perforowaną od naszych menedżerów lub w formularzu zamówienia. Prosimy zwrócić uwagę na warunki dostawy. Firma oferuje wysyłkę z magazynów w Piasecznie. Zamów taśmę montażową wraz z innymi rodzajami perforowanych łączników. Wybierz dostawę taśmy perforowanej w zwojach o masie 10 kg i 25 kg.