Podstawa słupa przykręcana

Podstawa słupa przykręcana: wymiari
90×90 mm

Podstawa słupa przykręcana: hurtownia w Warszawie

Typ łącznika 

Podstawa przykręcana (PSP)

Szczegóły sprzedaży

Podstawa słupa przykręcana, wysyłka z magazynu w Piasecznie (8 km od Warszawy), atrakcyjne hurtowe ceny, ciekawe warunki dla handlu detalicznego

Powłoka

cynk

Dostawa

w całej Polsce

Rabat hurtowy

od 4000 zł

Gwarancja jakości

Łączniki do drewna posiadają Europejską Ocenę Techniczną. Spełniają wszelkie standardy, wymagania wytrzymałościowe oraz bezpieczeństwa regulowane przez prawo budowlane państw Unii Europejskiej. Zastosowanie odpowiedniego łącznika w konstrukcji drewnianej uzależnione jest od wielkości konstrukcji, geometrii połączeń i kierunku obciążenia.

Produkt zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza montaż drewnianych słupów do betonowego podłoża za pomocą śrub lub kotew do betonu.

Podstawa słupa przykręcana jest rodzajem łączników perforowanych. Używa się w budownictwie z drewna. Podstawa słupa przykręcana pozwala chronić drewno przed kontaktem z betonowym podłożem, a tym samym zapobiega gniciu drewna. Firma «Lunfix» oferuje dostawę podstaw słupów z magazynów w Warszawie (Piaseczno). Prosimy sprawdzać ceny na podstawę słupa przykręcaną w naszym cenniku.

Zastosowanie podstawy słupa przykręcanej

Szeroki zakres zastosowania podstawy słupa przykręcanej pozwala tego rodzaju łącznikom perforowanym cieszyć się zasłużoną popularnością wśród budowniczych. Podstawę słupa przykręcaną można używać:

  • do montażu drewnianych słupów w fundamencie
  • do montażu kwadratowych filarów w fundamencie
  • do montażu ogrodzenia
  • do montaży altanek
  • do montażu zadaszeń.

Bardzo często podstawa słupa przykręcana jest używana podczas montażu podpor o dużej średnice:

  • montaż masztów flagowych
  • montaż billboardów

Montaż podstawy słupa przykręcanej

Instalacja podstawy słupa jest prosta. Najperw element mocuje się na przygotowanym podłożu (na przykład na betonowej platformie) za pomocą kotwic. Następnie instaluje się samą podstawę, którą mocowano za pomocą gwoździ, kołków rozporowych lub wkrętów samogwintujących.

Podstawa słupa przykręcana hurtem

«Lunfix» oferuje wysyłkę podstawy słupa przykręcanej hurtem w Warszawie z dostawą w całej Polsce. Zapewniliśmy klientom kilka stopni rabatów. Prosimy sprawdzać nasz cennik.