Artykuły metalowe perforowane: Łączniki do drewna, wieszaki, kątowniki, płytki perforowane

KĄTOWNIKI MONTAŻOWE,ŁĄCZNIKOWE,MEBLOWE
ŁĄCZNIKI PŁASKIE
WIESZAKI BELKI
PODSTAWY SŁUPA

Lunfix oferuje w Warszawie dostawę perforowanych elementów złącznych – zadzwoń i kupuj! Rabaty, specjalne warunki dostawy, szeroki asortyment.

Rodzaje perforowanych łączników w sklepie w Warszawie

Kątowniki w Warszawie

Kątowniki montażowe lub złącze kątowe perforowane – w naszej serii produktów ten typ jest przedstawiony przez wzmocniony kątownik o grubości 2 mm i szerokości od 35 do 100 mm, a także równoboczny perforowany kątownik od 40 do 100 mm.

Podparcie przesuwne do krokwi: niezawodne łączniki perforowane

Podpora przesuwna  jest częścią systemu krokwi, która jest powszechnie stosowana głównie w konstrukcjach drewnianych domów. Ona jest zastosowana w systemie ślizgowych krokwi. Podpory przesuwne są instalowane na górnych kłodach, które muszą być nośnikami. Ale przy tym nie mocują się śrubami, tylko wykorzystuje się specjalny suwak (ruchome połączenie).

Wieszak belki: perforowany łącznik do łaźni i zrębów

Kolejnym elementem systemu podpierającego drewniane domy jest wspornik belki. Stosowany jest na podłożach betonowych i drewnianych. Wspornik belki do podłoży betonowych ma z reguły otwory o większej średnicy (9-11 mm). Firma „Lunfix” oferuje hurtową sprzedarz wspornika belki, a dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy rabaty (patrz cennik).

Łącznik krokwiowy hurtem z dostawą w Polsce

Łącznik krokwiowy hurtem od Lunfix – używany jest przy montażu stropów podłogi lub sufitu. Niskie ceny na ten element mocowania w drewnianym budownictwie pomaga nam utrzymywać po pierwsze niezawodność dostawców i po drugie pracować z dużymi ilościami. Prawy i lewy łącznik krokwiowy można znaleźć w sklepie w Warszawie. Kupuj z zyskiem!

Płytki perforowane: korzyści cenowe

Płytki perforowane z dostawą w Polsce. Dla odbiorców hurtowych płyt perforowanych mamy specjalne warunki, w tym i darmową dostawę. Warto zauważyć, że rabaty oferowane są nie tylko dla hurtowników, ale również i dla klientów detalicznych ( możliwość uzyskania cen hurtowych).

Perforowane taśmy montażowe ze sklepu w Warszawie

Firma „Lunfix” dostarcza perforowane taśmy montażowe w Warszawie o różnych rodzajach otworów. Montażowe taśmy można kupić hurtem i detalicznie. Ceny mają kilka poziomów, w cenniku są podane w tym i dla odbiorców hurtowych.

Kupić montażową perforowaną taśmę w Warszawie: to pytanie jest istotne dla tych, którzy układają linie energetyczne, światłowodowe linie komunikacyjne, tych, którzy muszą mocować  kable. Oferujemy różnorodne perforowane taśmy montażowe.

Wieszak profili tanio

Kolejny popularny rodzaj perforowanego łącznika, – wieszak profili. Element przeznaczony jest do mocowania profili sufitów do nośnych konstrukcji. Aby zamocować profil do sufitu stosuje się kotwicę. Do montażu do ściany używa się kołek. I, oczywiście, cena u „Lunfix” na ten rodzaj łącznika zasługuje na uwagę.

Dostawa perforowanych elementów złącznych z Warszawy

Oferujemy dostawę perforowanych elementów złącznych na terenie całej Polski. Nasze sklepy są otwarte od rana do wieczora. Możesz zamówić łączniki z dostawą, a także odebrać je samodzielnie. Głównym kierunkiem działalności „Lunfix” są dostawy hurtowe. Jednak współpracujemy również z detalem – sprawdź nasze specjalne warunki dla klientów detalicznych.