Gwoździe od producenta w Warszawie

Własna produkcja elementów złącznych „Lunfix” pozwala kupić gwoździe w cenie producenta. Nasze główne biuro w Warszawie znajduje się na południu stolicy. Firmy, przedsiębiorstwa, osoby fizyczne są naszymi klientami. Dajemy możliwość transakcji gotówkowych oraz bezgotówkowych, tak aby naszym klientom było jak najwygodniej robić u nas zakupy.

Asortyment gwoździ

Produkcja maszynowa gwoździ pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak gwoździe od dawna wykorzystywane są w pracach budowlanych. Produkcja gwoździ wydaje się prostym procesem, ale jakość wyniku może być bardzo różna u różnych firm. Firma „Lunfix” wykorzystuje najnowsze stopy, które pozwalają osiągnąć najwyższą jakość w produkcji. Mogą Państwo kupić gwoździe różnych rodzajów i przeznaczenia od producenta w Warszawie. Z dostawą w Polsce.

Gwoździe z dużą główką: stosowane do sidingu

Na dzień dzisiejszy siding jest doskonałym elementem konstrukcyjnym, który pozwala stworzyć stylową fasadę dla domku, wielopiętrowego domu lub obiektu handlowego. Siding wyróżnia się łatwym montażem na różnorodnych powierzchniach i doskonale nadaje się do renowacji starych budynków. Gwoździe z dużą główkę idealnie nadają się do prac tego typu.

Gwoździe pierścieniowe: doskonale do drewna

Gwoździe pierścieniowe mają płaską główkę, są wygodne do mocowania podłóg, do produkcji różnego rodzaju drewnianych skrzyń, oraz do wykonywania różnych prac budowlanych i wykonywania konstrukcji ze sztywnym powiązaniem części. Gwoździe pierścieniowe są niezastąpione dla połączenia części płaskich palet, które są wyprodukowane zgodnie z wymaganiami technicznymi. Z przyjemnością oferujemy Państwu gwoździe pierścieniowe w wymaganej długości i średnicy. Koszty produkcji są zminimalizowane, w konsekwencji ceny stały się niższe bez utraty jakości.

Gwoździe budowlane: klasyczne gwoździe

Podczas produkcji gwoździ budowlanych wykorzystuje się nowoczesny sprzęt i najnowszą
technologię. Gwoździe budowlane o przekroju okrągłym są stosowane praktycznie do
wszystkich rodzajów prac. Pakowanie gwoździ odbywa się w kartony o wadze 20-25 kg,
możliwe jest również pakowanie 1 kg i 5 kg.

Gwoździe ocynkowane: odporne na korozję

Na rynku materiałów budowlanych gwoździe ocynkowane są bardzo popularne. Zapewniają wytrzymałość i trwałość wyrobów, co jest ich niewątpliwą zaletą. Warto zauważyć, że plusem takich gwoździ budowlanych jest ich cynkowa powłoka, która chroni produkt przed korozją i umożliwia stosowanie gwoździ w warunkach agresywnego oddziaływania środowiska.

Ceny na gwoździe w Warszawie

Państwo mogą kupić gwoździe w firmie „Lunfix”. Duży wybór modeli do różnych celów. Więcej informacji na temat produkowania i jakości produktów można uzyskać u naszych specjalistów. Cena na gwoździe zależy od tego, w jaki sposób chcą Państwo kupić gwoździe: w sprzedaży hurtowej lub detalicznej.

Gwoździe w sprzedaży hurtowej

Gwoździe w sprzedaży hurtowej w Warszawie – Lunfix proponuje cały asortyment gwoździ w specjalnych cenach hurtowych. Obecnie istnieje kilka specjalnych taryf dla odbiorców hurtowych z dostawą w Polsce. Aby z nimi zapoznać się, mogą Państwo pobrać nasz cennik. Można również złożyć zamowienie hurtowe poprzez formularz na stronie internetowej.