Siatki ogrodzeniowe, gwoździe, materiały spawalnicze: сzęsto zadawane pytania

Jesteśmy za długoterminowym korzystnym dla obu stron partnerstwem. W pracy ze stałymi klientami firma „Lunfix” oczywiście ma możliwość odroczyć termin płatności. Firma zawsze jest gotowa zapewnić szybkie rozwiązanie problemów związanych z warunkami płatności.

Łączniki, siatki, kołki – całą gamę produktów Lunfix dostarcza do odbiorców hurtowych w Piasecznie i Warszawie w trybie z dziś na jutro. Dostawa w inne województwa odbywa się w ciągu 2-5 dni roboczych.

W Lunfix jest stworzony własny system rabatów i bonusów. Oferujemy naszym klientom rabaty hurtowe na elementy złączne w zależności od wielkości i kwoty zamówienia. Ponadto w naszej firmie stale działają system rabatów od wielkości zamówienia i kwoty, sezonowe promocje.

Nasza firma posiada kasę, która pozwala na miejscu złożyć zamówienie za gotówkę i natychmiast otrzymać produkty. Biuro, magazyn, produkcja – wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Cena w sprzedaży detalicznej obejmuje marżę detaliczną. W każdym przypadku polecamy sprawdzać koszty u specjalistów.

Zwracając się do naszej organizacji, mogą Państwo być na 100% pewni najlepszej ceny i jakości naszych produktów. Specjalist działu zakupów ciągle analizuje sytuację na rynku i określa najbardziej przystępny poziom cen. Ale jeśli znajdą Państwo taniej, oferujemy rabat w wysokości 3% oferty Państwa (pod warunkiem, że cena nie jest niższa niż koszt całkowity naszych produktów). Aby uzyskać rabat, wystarczy wysłać informację wraz z zamówieniem.

Eśli chcą Państwo zamówić produkt o niestandardowych parametrach, to do nas. Nasza organizacja jest gotowa do rozwiązywania najtrudniejszych zadań dzięki własnej produkcji i bogatemu doświadczeniu.

Godziny otwarcia: pon.–pt.: 8.30-16.30, sobota, niedziela: nieczynne. Obiad od 12.00 do 12.30. Magazyn jest czynny od 8.30 do 16.30 (zob. kontakt).

Tak. Mapę lokalizacji można zobaczyć na stronie Kontakt.

W tym samym miejscu co biuro – (Stara Iwiczna ul., Słoneczna 116A). Wszystko znajduje się w jednym miejscu, z dogodnym dojazdem dla każdego rodzaju transportu.

Oczywiście można i trzeba. Dobierzemy i damy Państwu najlepszy asortyment produktów, który pozwoli zarabiać zarówno Państwu i nam.

Pracujemy: 1) z przedpłatą, 2) z odroczoną płatnością.

Posiadamy następujące opcje pakowania:

  • pudło (25-50 kg)

  • pakowanie wielokrotnością 5 kg

  • na sztuki

Od wielkości pakowania zależy koszt, ceny można sprawdzić u specjalistów.

Niestety obecnie nie świadczymy usług w zakresie montażu siatek, ogrodzeń ochronnych i innych produktów.

Nie ustalamy minimalnej ilości towaru, z przyjemnością dostarczymy Państwu dowolną ilość towaru zgodnie z Państwa potrzebami.

Prosimy sprawdzać informację o minimalnych cenach hurtowych na łączniki u specjalistów działu sprzedaży hurtowej.

Właściwym wyborem będzie siatka przewidziana projektem, który opracowali specjaliści (projektanci). Na podstawie naszego doświadczenia dla wylewki w mieszkaniu wykorzystuje się siatkę o wymiarach 100х100х3. Eżeli zapłanowane są obciążenia powierzchniowe (garaż, magazyn, produkcja), stosuje się siatki o średnice drutu od 4 mm.