Pręt metalowy w Warszawie od dostawcy hurtowego

Pręt metalowy jest jednym z rodzajów produktów metalowych, który jest bardzo poszukiwany. Nic więc dziwnego, ponieważ tak wielu specjalistów potrzebują tego materiału. Najczęściej stosowany jest pręt w przemyśle maszynowym. Pręty stają się materiałem do produkcji różnych części: śrub, wkrętów, śrub dwustronnych i innych metalowych elementów.

Zastosowanie prętów metalowych w budownictwie

W pzemyśle budowlanym pręty metalowe nazywane są stalowymi kręgami (wałkami). W tym zakresie te narzędzia są również bardzo popularne. Są materiałem do produkcji płotów, balustrad balkonowych, schodów i elementów dekoracyjnych do nich. Ponadto pręty metalowe stosowane są jako półwyroby do produkcji rur lub różnych części maszyn.

Wałki stalowe produkowane są o kilku standardowych rozmiarach. Zakres średnicy wynosi od 5 do 250 mm. Wałki o średnice do 9 mm opakowane są w zwoje i wiązki, powyżej 9 mm – tylko w wiązki. Eśli potrzebuje się wyprodukować pręty o średnice ponad 270 mm, to takie zamowienie wykonywane jest indywidualnie, biąrąc pod uwagę życzenia klienta. Pręty mogą być normalnej, wysokiej i podwyższonej dokładności.

Ogrzewanie betonu – bez prętu nie zrobić tego

Prace budowlane w zimie: w tym okresie popyt na pręty metalowe zwiększa się wielokrotnie. Chodzi o to, że pręty są aktywnie używane jako elektrody do ogrzewania betonu. Pręt metalowy służy jako elektroda prętowa – zbrojenie, które jest umieszczone wewnątrz betonu z pewnym obliczonym krokiem. Średnica pręta metalowego Lunfix wynosi 3-8 mm, długość – do 4 m.

Kupić pręt metalowy w Warszawie: ceny

Lunfix oferuje zakup materiałów budowlanych wysokiej jakości. Złożyć zamowienie na pręty metalowe można online lub dzwoniąc pod numery podane poniżej. Konsultanci naszej firmy będą mogli powiedzieć wszystko, co trzeba wiedzieć przy wyborze i zakupie materiałów budowlanych.

Ceny na materiały budowlane Państwo mogą sprawdzić w cenniku. Składamy najlepszą ofertę! Zapewniamy rabaty, załatwiamy zamowienia hurtowe i organizujemy dla Państwa wygodną dostawę. Prosimy dzwonić do nas.

Pręty metalowe hurtem

Pręty metalowe hurtem: zimą i latem Lunfix wykonuje dostawę swoich produktów klientom w Warszawie. Nasi klienci hurtowi mogą liczyć na specjalne ceny na pręty, a także, jako bonus, bezpłatną dostawę (w zależności od wielkości zamowienia). Zamawiając pręty w naszej firmie jeden raz, nie będą już Państwo mieli pytań, od kogo zabiorą kolejną partię. Lunfix utrzymuje terminy, ceny i warunki – praca z nami jest przyjemnością!

Śruby w Warszawie od dostawcy hurtowego: sprzedajemy śruby płużne  i meblowe, śruby wysokiej wytrzymałości – „Lunfix” dysponuje aktualnym asortymentem we własnym magazynie w Piasecznie. Na stronie internetowej można złożyć zamówienie na śruby z dostawą, też możliwy jest odbiór osobisty. Rozliczenie gotówkowe oraz bezgotówkowe, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.