Drut naciągowy stalowy

Drut naciągowy ogrodniczy powlekany PCV w Warszawie od dostawcy hurtowego

Drut wiązałkowy ogrodniczy powlekany PCVKolorIlość sztuk brutto na palecie
Średnica 3,1 mm, rolka 100 mzielony120
Średnica 3,6 mm, 1 kg zielony, antracyt200
Średnica 3,6 mm, rolka 50 m zielony, antracyt120

DRUT naciągowy STALOWY ocynkowany, fi 3 mm, rolki

Drut ocynkowanyKolor
Drut ocynkowany, fi 3,0m, rolka 53mcynk
Drut ocynkowany, fi 3,0m, kgcynk

DRUT naciągowy STALOWY CZARNY fi 1,2 mm, rolki

Drut czarny żarzony (miękki)Kolor
Średnica 1,2mm,rolki po 5kgczarny
Średnica 1,2mm, kgczarny

Drut naciągowy jest jednym z rodzajów produktów metalowych. Jest to nić metalowa lub sznur, powlekany cynkiem. Cynkowanie poprawia właściwości funkcjonalne i trwałość. Warstwa ochronna ocynku pozwala zignorować wpływ środowiska.

Rozmiar drutu jest okreslany najczęściej w ułamkach metra. Jednak w niektórych zadaniach ten pomiar jest niewygodny. Wtedy stosowane są alternatywne metody pomiarowe: przez pole poprzecznego przekroju i przez opór elektryczny, przez nutę muzyczną, którą wydaje drut, i ze względu na to, ile razy drut obrobiono na walcarce.

Pomimo łatwości wytwarzania i użytkowania drut ocynkowany jest niezbędnym elementem w każdym budownictwie.

Sprzedaż drutu naciągowogo

Lunfix oferuje korzystne ceny na drut ocunkowany zarówno dla zakupów hurtowych, jak i detalicznych. Złożyć zamowienie mogą Państwo dzwoniąc pod numery podane poniżej lub online. To właśnie w naszej firmie można łatwo i szybko kupić drut ocynkowany!

Drut naciągowy: hurt w Polsce

Drut naciągowy hurtem w Warszawie i na terenie Polski: Lunfix zapewnia elastyczne ceny hurtowe na drut ocynkowany, a także specjalne warunki dostawy. W zależności od wielkości zamowienia nasi klienci mogą liczyć na darmową dostawę w Warszawie i na terenie całej Polski. Szczegóły – tutaj.

Duże kręgi drutu

Duże, naprawdę duże kręgi drutu – Lunfix oferuje drut dla zakupów hurtowych w formacie przemysłowym. Kręgi drutu ocynkowanego i czarnego o różnej średnice – sprawdzić dostępność produktów o wymaganych cechach można telefoniczne. Również mogą Państwo złożyć zamowienie przez formularz.

Średnia waga kręgów przemysłowych w naszym opakowaniu wynosi 700 kg. Na życzenie klienta wykonujemy nawijanie kręgów drutu większego (lub mniejszego) rozmiaru.

Lunfix organizuje dostawę kręgów drutu w Warszawie, w miasta województwa wielkopolskiego, jak również na terenie całej Polski.

Rozmiary kręgów w innych opcjach pakowania można znaleźć tutaj.

Nawijanie drutu na zamowienie

Lunfix oferuje usługi nawijania kręgów drutu stalowego ocynkowanego. Szybka realizacja zamowienia, możliwość dostarczenia drutu do obiektu klienta.

Cena na usługę nawijania kręgów zależy od wielkości zamowienia, grubości drutu, wagi kręgu. Maksymalne rozmiary kręgów i terminy wykonania zamowienia prosimy uściślać u naszych menedżerów.

Zdjęcie nawijania drutu: przykład zrealizowanego zamowienia

Możemy wykonywać nawijanie drutu o różnej średnice w kręgi o różnej wadze i średnice wewnętrznej. Na zdjęciu są kręgi o wadze 55 kg, drut czarny poddany obróbce cieplnej.