Kupić nakrętki

Kupić nakrętki w Warszawie u dostawcy hurtowego – „Lunfix” zapewnia Państwu szeroki asortyment mocowania metrycznego po rozsądnych cenach. Nakrętki od M10 do…, na potrzeby produkcji mebli, do autonaprawy: mogą Państwo śmiało kontaktować się z naszymi menedżerami, uściślać warunki dostawy, składać zamówienie przez telefon lub online.

Nakrętki – elementy mocujące z wewnętrznym gwintem. Wraz ze zwykłymi nakrętkami sześciokątnymi do klucza produktowane są czworokątne, okrągłe radełkowane, skrzydełkowe. Razem ze śrubą nakrętka tworzy rozłączne połączenie części. Kupić nakrętki można u nas, w firmie Lunfix, magazyn i biuro znajdują się na południe od Warszawy, w Piaseczno.

Sprzedaż nakrętek z dostawą w Polsce

W firmie Lunfix w stałym dostępie jest wszelkiego rodzaju nakrętka, którę można kupić składając zamówienie na stronie internetowej lub za pomocą numerów telefonu podanych na stronie.

Nakrętki w sprzedaży hurtowej w Warszawie

Firma Lunfix ofieruje swoim klientom nakrętki w sprzedaży hurtowej. Wykonujemy transport po Warszawie i Polsce. Ceny hurtowe podane są w naszym cenniku na mocowanie. Istnieje kilka ofert cenowych i rabatów w zależności od wielkości partii hurtowej. Również w zależności od kwoty zamówienia jest możliwa bezpłatna dostawa do miast kraju.

Rodzaje nakrętek: asortyment dostępny od Lunfix

NazwaZastosowanie
Nakrętka sześciokątnaStosuje się w inżynierii mechanicznej i budownictwie jako część połączenia.
Nakrętka o wysokiej wytrzymałościStosuje się w konstrukcjach pracujących w szczegulnie trudnych warunkach do tworzenia połączeń o wysokiej wytrzymałości.
Nakrętka sześciokątna z kołnierzemStosuje się do mocowania i łączenia węzłów i części wraz ze wkrętami i innymi elementami mocującymi w inżynierii mechanicznej.
Nakrętka sześciokątna samozabiezpieczająca (samokontrująca, samohamowna)Stosuje się do mocowania i łączenia węzłów i cześci wraz ze śrubami, wkrętami i innymi elementami mocującymi w inżynierii mechanicznej i budownictwie.
Nakrętka łącznikowa (do prętów gwintowanych)Stosuje się do konstrukcyjnych połączeń elementów gwintowanych: śrub, śrub dwustronnych itp.
Nakrętka skrzydełkowa (motylkowa)Stosuje się do mocowania i łączenia węzłów i cześci w inżynierii mechanicznej i budownictwie, gdy istnieje potrzeba szybkiego i częstego demontażu – montażu mocującego połączenia.
Nakrętka koronowaStosuje się do mocowania i łączenia węzłów i cześci wraz ze śrubami, wkrętami i innymi elementami mocującymi w inżynierii mechanicznej i budownictwie.
Nakrętka kołpakowaStosuje się jako dekoracyjna zamknięta cześć mocowania.
Nakrętka niskaStosuje się do mocowania i łączenia węzłów i cześci wraz ze wkrętami i innymi elementami mocującymi w inżynierii mechanicznej.
Nakrętka o nietypowym skoku gwintuStosuje się do mocowania i łączenia węzłów i cześci wraz ze wkrętami i innymi elementami mocującymi w inżynierii mechanicznej.

Rozróżnia się klasy wytrzymałości nakrętek wykonanych ze stali węglowej niestopowej i stopowej. Charakterystyka liczbowa klasy wytrzymałości składa się z wartości naprężeń pod obciążeniem próbnym i jest wskaźnikiem tego, ze śrubą jakiej wytrzymałości nakrętka może tworzyć połączenie.

Wykożystanie nakrętek

Nakrętki mogą być używane do gwintowania na prętach z materiałów miękkich.

Oprócz zwykłej funkcji zabiezpieczenia części nakrętki służą do rozwiązywania nietypowych zadań. Nakrętki mogą zastąpić ciężaryk na wędkie; podczas przymocowania do ruchomej części nakrętka tworzy element przekładni liniowej śrubowej; dwie nakrętki przykręcone blisko tworzą tak zwaną nakrętkę zabiezpieczjącą, na którą nie ma wpływu wibracja.

Nakrętka samozabiezpieczająca

Aby uzyskać trwały uchwyt bez użycia dwóch nakrętek, zaprojektowano nakrętkę samokontrującą (samozabiezpieczającą). Przeciwstawienie zwiększonym obciążeniam wibracyjnym i samoczynnemu odkręcaniu takiej nakrętki wynika ze specjalnej konstrukcji: nakrętka jest wyposażona w nylonową wkładkę, ścięte krawędzie lub specjalny kołnierz z zębami.

Śruby w Warszawie od dostawcy hurtowego: sprzedajemy śruby płużne  i meblowe, śruby wysokiej wytrzymałości – „Lunfix” dysponuje aktualnym asortymentem we własnym magazynie w Piasecznie. Na stronie internetowej można złożyć zamówienie na śruby z dostawą, też możliwy jest odbiór osobisty. Rozliczenie gotówkowe oraz bezgotówkowe, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.