Gwoździe pierścieniowe ocynkowane

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane 7120Cena za KG, złCena za KG, zł (od 500kg)
2,5х40 (pakowane są po 5kg)6,756,43
2,5х50 (pakowane są po 5kg)6,626,30
2,8х60 (pakowane są po 5kg)6,626,30
3,1х70 (pakowane są po 5kg)6,416,10
3,1х80 (pakowane są po 5kg)6,416,10
3,1х90 (pakowane są po 5kg)6,416,10

GWOŹDZIE CIESIELSKIE PIERŚCIENIOWE

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane do robót ciesielskich 7093Cena za KG, zł, nettoCena za KG, zł, netto (od 500kg)
4,0х50 (pakowane są po 5kg)6,416,10

Gwoździe paletowe (pierścieniowe)

Gwoździe paletowe walcowane są specjalnym elementem mocującym, który jest wykonany ze stalowego drutu na jednym końcu i ma stożkowe poszerzenie średnicy tuż pod łebkiem na drugim. To jest zrobione dla najwygodniejszego wbijania młotkiem. Ponadto takiego rodzaju gwoździe posiadają pierścieniowate karbowanie, które zapewnia nośność mocowania konstrukcji drewnianych.

Gwoździe paletowe różnią się kolorem, średnicą trzpienia i długością. Do produkcji wykorzystywane są różne marki stali węglowej ogólnego przeznaczenia. Dla lepszej ochrony przed szkodliwym działaniem środowiska gwoździe pokryte są cienką warstwą cynku. Główną zaletą tego lącznika jest wytrzymałość, od której zalezy trwałość i nośność połączenia.Dlatego też gwoździe pokryte cynkiem maja wysoką odporność na korozję.

Kupić gwoździe paletowe (pierścieniowe) z dostawą w Polsce

Trzymają lepiej – dom będzie mocniejszy. Zamów specjalne gwoździe paletowe w Lunfix. Nasze ceny – ceny producenta – pozwalają zachować elastyczność w obsłudze. Interesujące oferty dotyczą nie tylko handlu hurtowego, ale też handlu detalicznego. Tym, którzy zdecydowali się kupić gwoździe detalicznie u Lunfix, oferujemy zniżki od kwoty zamówienia. Po wybraniu produktów w określonej kwocie mogą państwo nadal liczyć na rabaty, które są dostępne hurtownikom.

Gwoździe pierścieniowe luzem w Warszawie

Lunfix sprzedaje luzem gwoździe paletowe. Jakość, cena, wydajność – to trzy cechy, które pozwalają nam odnieść sukces. Ceny hurtowe na gwoździe można znaleźć po pobraniu naszego cennika. 

Charakterystyka gwoździ paletowych walcowanych

Główne różnice w modelach dotyczą długości i grubości trzpienia a także kształtu główki. Długość jest wybierana w zależności od wymiarów mocowanych części, grubość – w miarę możliwości. Aby uzyskać większą wytrzymałość, gwoździe są wbijane pod małym kątem do siebie, jeśli pozwala na to konstrukcja.

Osobną kategorię stanowią gwoździe paletowe walcowane o specjalnych właściwościach i zakresie. Są stosowane, gdy konieczne jest osiągnięcie maksymalnej wytrzymałości połączenia elementów drewnianych. Takie gwoździe są czasami używane zamiast śrub. Chodzi o to, że zużycie energii do takiej pracy jest niższe, a stabilność połączenia jest taka sama.