O Firmie Lun Fix

Firma handlowa LUN FIX Sp. z o.o. wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, posiadającą adres miejsca wykonywania działalności: Stara Iwiczna ul., Słoneczna 116A i adres do doręczeń: Stara Iwiczna ul., Słoneczna 116A, NIP: 1231407328, adres poczty elektronicznej: lunfixmet@gmail.com, numer telefonu: 733 444 936.

Przedsiębiorstwo LUN FIX Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą internetową artykułów metalowych i siatek. Firma jest dostawcą artykułów metalowych (gwoździe, śruby, wkręty do metalu, wkręty ciesielskie), kompleksowych systemów ogrodzeniowych, siatek oraz różnego rodzaju wyrobów z drutu. 

Oferta Lun Fix dostępna za pośrednictwem sklepu internetowego https://lunfix.pl/shop obejmuje:

  • siatki (leśne, ogrodzeniowe, hodowlane);
  • panele ogrodzeniowe (przetłaczane, proste, łukowate);
  • art. metalowe (gwoździe, śruby, wkręty do metalu, wkręty ciesielskie 
  • drut wiązałkowy żarzony, goły twardy, kolczasty, ocynkowany, powlekany PCV);
  • słupki ogrodzeniowe (ocynkowane, RAL);
  • akcesoria montażowe i elementy betonowe
  • materiały spawalnicze
  • narzędzie.

Posiadamy wszelkie wymagane atesty i certyfikaty na oferowane przez nas towary. Wystawiamy fakturę VAT oraz paragon. Staramy się poszerzać naszą ofertę o produkty wytwarzane w Polsce, w drugiej kolejności z Europy, dopiero przy braku alternatywy importujemy z ChRL.

Liczba naszych partnerów znacznie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat. Lun Fix brał udział w wielu ważnych targach branżowych.

Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówienia, a w przypadku jakichkolwiek opóźnień natychmiast informujemy Kupującego. Przywiązujemy dużą wagę do standardów obsługi i pełnej satysfakcji Klienta, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

W przypadku pytań prosimy dzwonić tel.: 733 444 936  lub pisać: e-mail: lunfixmet@gmail.com 

Zawsze chętnie służymy pomocą. Serdecznie zapraszamy.

Lun Fix hurtownia: media znajomość